Заробили на традиції

Вчора О 17:00 за Києвом у Йоганнесбурзі офіційно стартував Чемпіонат світу з футболу 2010. З ЧИМ УСІХ ЩИРО ВІТАЮ! Шкода, що не зіграє збірна України (а може — хтось злостиво усміхнеться і скаже, що не шкода)

Як би там не було, зараз про інше.  У першому матчі турніру зійшлися господар  збірна ПАР і національна команда Мексики.

За традицією початку офіційного матчу збірних передує виконання національних гімнів. У момент, коли тільки почав звучати гімн Мексики, в ефір Першого національного, що транслював поєдинок в Україні, пішла комерційна реклама.

Знову заробили гроші. При чому у підлий спосіб. Хвилина реклами під час мундіалю до матчу, в перерві і по закінченню коштує шалені гроші. І ми ще говоримо про створення на базі 1-го нац. каналу суспільного телебачення?